• Reģistrācija sacensībām:
  • * 1. posms Zelta mopēds, Scooteri, Retro motocikli - 1. maijā, Rīga, Biķernieki
  • Vārds
    Uzvārds
    Telefona Nr.
    E-pasts
    Klubs
    Licences Nr.
    Starta Nr.
    Mototehnikas marka un modelis
    Klase, kurā vēlies piedalīties
    Valsts
    Ievadi pirmos četrus simbolus no koda
  • Šeit ir visi, kuri pieteikušies sacensībām
  • 1A45
  • Vārds Uzvārds Klubs Mototehnikas marka un modelis Nr. Valsts
    1 Aleksandrs Ivanovs Daugavpils BJC "Jaunība" Rīga 13 32 Latvija
    2 Marks Tolstovs Daugavpils BJC "Jaunība" Rīga 13 34 Latvija
    3 Deniss Trikoličs Daugavpils BJC "Jaunība" Rīga 13 39 Latvija
    4 Katrīna Horsta Daugavpils BJC "Jaunība" Rīga 13 42 Latvija
    5 Elvars Friliņš Daugavpils BJC "Jaunība" Rīga 13 85 Latvija
  • 2A50
  • Vārds Uzvārds Klubs Mototehnikas marka un modelis Nr. Valsts
    1 Elmārs Klintsons BBAclub.lv Delta 13 Latvija
    2 Aleksejs Terentjevs Daugavpils BJC "Jaunība" Delta 27 Latvija
    3 Maris Streļcovs Daugavpils BJC "Jaunība" Delta 56 Latvija
  • 500
  • Vārds Uzvārds Klubs Mototehnikas marka un modelis Nr. Valsts
    1 Kaspars Brigzne Mazmoto Racing team Yamaha Tz125 15 Latvija
    2 Arvis Pastars Nav Aprilia 250 41 Latvija
  • 50SPORT
  • Vārds Uzvārds Klubs Mototehnikas marka un modelis Nr. Valsts
    1 Elizabete Driksna Mazmoto Racing team Mini 30 2 Latvija
    2 Megija Līdaka RJTC Mini 30 12 Latvija
    3 Elmārs Klintsons BBAclub.lv Delta 13 Latvija
    4 Edgars Brigzne Mazmoto Racing team Juniors 22 15 Latvija
    5 Iļja Ivanovs Daugavpils BJC "Jaunība" Delta 29 Latvija
    6 Aleksandrs Bulatovs Daugavpils BJC "Jaunība" Delta 30 Latvija
    7 Germans Horsts Daugavpils BJC "Jaunība" Rīga Junior 14 38 Latvija
  • 50STANDART
  • Vārds Uzvārds Klubs Mototehnikas marka un modelis Nr. Valsts
    1 Aleksejs Pavlovs Daugavpils BJC "Jaunība" Piaggio Zip 7 Latvija
    2 Vadims Jakimovičs Daugavpils BJC "Jaunība" Piaggio Zip 87 Latvija
  • CLASSIC
  • Vārds Uzvārds Klubs Mototehnikas marka un modelis Nr. Valsts
    1 Andrzej Praczukowski K-M-K Białystok Yamaha TZ 250 3 Polska
    2 Edgars Podzins Mazmoto Racing Team Izh sh12 13 LV
    3 Janusz Rainko K-M-K Białystok Yamaha TD 250 28 Polska
    4 Arnis Tomass Mazmoto Racing team Minsk 125 48 Latvija
    5 Zbigniew Staniszewski K-M-K Białystok Yamaha 125 49 Polska
    6 Artur Kopczewski K-M-K Białystok Yamaha 175 68 Polska
  • JUNIORI
  • Vārds Uzvārds Klubs Mototehnikas marka un modelis Nr. Valsts
    1 Elizabete Driksna Mazmoto Racing team Mini 30 2 Latvija
    2 Megija Līdaka RJTC Mini 30 12 Latvija
    3 Agnese Ziediņa RJTC Mini 30 14 Latvija
    4 Edgars Brigzne Mazmoto Racing team Juniors 22 15 Latvija
    5 Andžejs Stabuļaņecs Daugavpils BJC "Jaunība" Mini mokik 31 Latvija
    6 Artjoms Pastejevs Daugavpils BJC "Jaunība" Mini mokik 33 Latvija
    7 Ivars Laitāns Daugavpils BJC "Jaunība" Mini mokik 40 Latvija
    8 Maksims Plikusovs Daugavpils BJC "Jaunība" Mini mokik 43 Latvija
  • OPENRACING
  • Vārds Uzvārds Klubs Mototehnikas marka un modelis Nr. Valsts
    1 Dmitrijs Macuks Daugavpils BJC "Jaunība" Piaggio Zip 85 Latvija
    2 Aleksandrs Bulatovs Daugavpils BJC "Jaunība" Piaggio Zip 87 Latvija
  • OPENSPORT
  • Vārds Uzvārds Klubs Mototehnikas marka un modelis Nr. Valsts
    1 Kaspars Brigzne Mazmoto Racing team Yamaha Tz125 15 Latvija
  • OPENSTREET
  • Vārds Uzvārds Klubs Mototehnikas marka un modelis Nr. Valsts
    1 Artūrs Beržinskis Mazmoto Racing Team KTM 690 SMC 55 Latvija
  • RUKI
  • Vārds Uzvārds Klubs Mototehnikas marka un modelis Nr. Valsts
    1 Niks Podzins Rjtc Ktm sx50 11 LV
    2 Andzejs Smulkevics RJTC Husqvarna TC50 R 43 Latvija
    3 Rūdis Hāze Rixmoto Husqvarna SM50 49 Latvija